Baby shower süsleri

 

baby shower süsleri

Baby shower süsleri

 

Baby shower süsleri ve parti malzemeleri, www.bebekparti.com sitemizde siz değerli anne ve babalarımız için satışa sunulmaktadır. Bebeğinize düzenlediğiniz en mutlu günde parti mekanının göz doldurmasını istersiniz öyle değil mi?

 

Baby shower süslerinde tercih edilen renkler, bebeklikten beri bize hep giydirilen renklerdendir aslında. Erkeklere mavi tonları, kız bebeklere ise pembe :) Ancak bu renklerin biraz daha dışına çıkarak sarı,mor, turuncu,kırmızı ve siyah gibi dikkat çekici renklere de ağırlık vermekteyiz. Baby shower süsleri içinde en çok sevilen ve sipariş verilen baby shower süsleri parti çubukları, bebek sabunları, hastane odası süsü, kapı süsü , hoş geldin bebek süsü, bebek odası süsü, hatıra fotoğraf çerçevesi, parti büfesi süsleri, parti tabakları, parti bardakları , parti pipetleri , parti kürdanları, parti peçete sargısı vb. parti malzemeleridir.

 

Baby shower konusunda uzman kadrosu ve deneyimi ile hem bir anne olarak hem de bu konularda tecrübe edinmiş bireyler olarak en büyük destekçiniz biziz...

Baby shower süsleri ile İlgili Ürünler